• Firma Carbo Holding
    Sp. z o.o. działa od 1991

    Nad rozwiązaniem problemu pracuje doświadczone i ambitne grono ludzi, którzy są źródłem trafnych pomysłów i szybkich decyzji. Dziś do grona naszych biznesowych partnerów możemy zaliczyć:

    więcej informacji

Nieruchomości

Oferta sprzedaży nieruchomości w Starym Przybysławiu

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną o powierzchni 5,2 ha znajdującą się w Przybysławiu Starym w odległości 2 km od miejscowości Świdwin, w województwie zachodniopomorskim.

Spółka jest właścicielem w pełni uzbrojonej nieruchomości zabudowanej o powierzchni ca 5,2 ha.

Nieruchomość:

posiada nową sieć energetyczną zasilaną z własnej stacji rozdzielczej o mocy 600 kW, spełnia wszelkie wymogi przepisów ochrony ppoż. (dla potrzeb składowania słomy), ma własne ujęcie wody oraz hydrofornię, samochodową wagę najazdową, posiada własny zbiornik ppoż. o pojemności 300 m3 zasilający wewnętrzną instalację hydrantową, komunikacja wewnętrzna opiera się na betonowych i asfaltowych drogach, na terenie nieruchomości znajdują się również wybetonowane i w części otoczone betonowym murem place składowe, cały teren otoczony jest nowym ogrodzeniem z siatki stalowej pokrytej osłoną plastikową, teren monitorowany.

Na terenie nieruchomości znajdują się następujące budynki:

1. Budynek produkcyjno-biurowy:

2-kondygnacyjny, murowany, Powierzchnia użytkowa - 1027 m2 (w tym część biurowo-socjalna - 329,37 m2),
Instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna, centralne ogrzewanie, Wykorzystanie – parter dzieli się na część produkcyjną (w tym: hala produkcyjna, magazynek, kotłownia) oraz biurowo-socjalną (w tym: dyspozytornia, 3 pomieszczenia biurowe, szatnia czysta, szatnia brudna, jadalnia, toaleta), na piętrze budynku znajdują się 4 pokoje gościnne z łazienkami, sala konferencyjna,kuchnia, toaleta.

Do budynku przybudowana jest wiata stalowa na maszyny produkcyjne, Obiekt po remoncie.

2. Budynek magazynowy

1- kondygnacyjny, murowany, Powierzchnia użytkowa – 436,00 m2, Instalacje – elektryczna, Wykorzystanie – magazyn techniczny, Obiekt po remoncie.

3. Budynek magazynowy

1- kondygnacyjny, murowany, Powierzchnia użytkowa – 42,00 m2, Instalacje – elektryczna, Wykorzystanie – magazyn paliw (znajduje się w nim dystrybutor oleju napędowego oraz agregat prądotwórczy), Obiekt po remoncie.

4. Budynek magazynowy

1- kondygnacyjny, murowany, Powierzchnia użytkowa – 995,04 m2, Instalacje – elektryczna, Wykorzystanie – magazyn słomy, Obiekt po remoncie.

5. Budynek hydroforni

1- kondygnacyjny, murowany, Instalacje – elektryczna, wodna, Powierzchnia użytkowa – 23,00 m2, Wykorzystanie – hydrofornia, Obiekt po remoncie.

6. Kontener stacji transformatorowej

Zainstalowany w 2008 roku, Moc 600 kW, Urządzenie w pełni sprawne.

7. Wiata stalowa

Powierzchnia użytkowa – 352,75 m2, Położenie: przybudowana do budynku produkcyjno-biurowego, Układ konstrukcyjny: słupowo-ryglowy, jednonawowy, Dach i ściany szczytowe – blacha trapezowa, Rok budowy – 2009 r., Stan techniczny – bardzo dobry.

kontakt: Wiesław Wolny, tel. 606 625 095, e-mail: w.wolny@carboholding.pl

 

Nieruchomości

Działki budowlane przy ul. Foluszowej

Oferujemy do sprzedaży nieruchomości niezabudowane położone przy
ul. Foluszowej w Zielonej Górze.
1.Położenie działek: w obrębie nr 22 w Zielonej Górze,
2.Nr jednostki rej. 12 nr mapy – 5, jedn. ewidencyjna – Zielona Góra,
3.Nr KW – 40721 i KW nr 22288,
4.Właściciel: „Carbo" Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. S. Wyszyńskiego 14,
5.Przeznaczenie w planie : teren o funkcji magazynowo - usługowej.

Działki położone są w strefie pośredniej, w zachodniej części Zielonej Góry, obok osiedla Zacisze, ok. 20 m. na południe od torów kolejowych biegnących w kierunku Czerwieńska.
Od wschodu przylegają do terenów pól uprawnych i dalej do ul. Osadniczej a od północy i zachodu do gruntów niezabudowanych.
Działki leżą na terenie lekko pagórkowatym, w części płaskim. W części północnej posiada zalesienie młodnikiem sosnowym. Łączny kształt działek regularny, zbliżony do prostokąta.

Warunki gruntowe dla celów budowlanych są dobre. Jeśli chodzi o uzbrojenie terenu to:
energia elektryczna jest doprowadzona do obiektów sąsiednich posesji. Obok jest również sieć wodociągowa i kanalizacyjna.

Jesteśmy zainteresowani sprzedażą całości. Forma i terminy płatności – do uzgodnienia


Mapka sytuacyjna terenu