• Firma Carbo Holding
    Sp. z o.o. działa od 1991

    Nad rozwiązaniem problemu pracuje doświadczone i ambitne grono ludzi, którzy są źródłem trafnych pomysłów i szybkich decyzji. Dziś do grona naszych biznesowych partnerów możemy zaliczyć:

    więcej informacji

Terminal Towarowy

Od września 2008 roku na podstawie wieloletniej umowy dzierżawy w pełni sprawnie funkcjonuje nasz Terminal Towarowy CARBO położony przy końcówce szerokiego toru na terenie Bazy Przeładunków Rud Arcelor Mittal w Sławkowie.

Na terminalu schodzą się szeroki tor LHS oraz normalnotorowy układ kolejowy. Na placu o powierzchni ok. 25 tys. m2 posiadamy urządzenia do wyładunku i załadunku towarów masowych, kruszarkę, przesiewacze, wagę samochodową. Teren placu jest utwardzony i w całości ogrodzony z 24h monitoringiem poprzez system kamer przemysłowych.

Obecnie na terenie Terminala Towarowego świadczymy usługi kruszenia, przesiewania oraz przeładunków dla różnych odbiorców. Posiadamy tam również własną linię technologiczną umożliwiającą konfekcjonowanie towarów masowych.

Jesteśmy gotowi zaproponować Państwu kompleksową usługę rozpoczynając od transportu towaru liniami LHS (dzięki kilkuletniej współpracy mamy podpisane bardzo dobre umowy z przewoźnikiem) poprzez operacje przeładunku, ew. kruszenia i przesiewania, składowania, załadunku na samochody lub wagony, na dostawie bezpośrednio do zakładów kończąc.

Wiesław Gawron – w.gawron@carboholding.pl tel., 605-423-456

DANE TELEADRESOWE
Terminal Towarowy CARBO w Sławkowie
42-530 Dąbrowa Górnicza
ul. Rudna 1
(mapa dojazdowa)